Dźwigi »

Dźwigi solarne - Warszawa, Olsztyn

Na polskim rynku coraz częściej pojawiają się urządzenia ekologiczne, optymalizujące zużycie energii z sieci. Firma BK DŹWIG z Warszawy jako pierwsza w Polsce poszła o krok do przodu i wykonała oraz zainstalowała windę hybrydową, na energię odnawialną (słoneczną), jak również zasilaną z sieci napięciem 230V (można podłączyć do gniazdka w domu).

Energooszczędne dźwigi solarne

Głównym zasilaniem (priorytetowym) jest zasilanie energią słoneczną. Dźwigi solarne naszej produkcji zmniejszają zużycie energii z sieci o około 90%. Tego typu urządzenia nie korzysta praktycznie z zasilania sieciowego. Największą zaletą tych dźwigów solarnych jest to, że w przypadku utraty zasilania urządzenie automatycznie, bez przestoju przechodzi na zasilanie awaryjne (akumulatorowe) – użytkownik nawet nie odczuje takiego przejścia.

Wybierz nowoczesne i ekologiczne dźwigi solarne

Dla przykładu winda 3 przystankowa o wysokości podnoszenia 12-14 m przejeżdża około 90 jazd przy odłączonym systemie solarnym (czyli bez możliwości doładowania się w tym czasie), potrzebną do tego energię czerpie z układu akumulatorowego. Gwarancja na akumulatory może nawet sięgać do 10 lat. Takie rozwiązanie można stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Tego typu urządzenie przystosowane jest również do starszego budownictwa.

Chcesz poznać szczegółowe informacje dotyczące parametrów techniczno-eksploatacyjnych dźwigów solarnych? Skontaktuj się z nami! Nasza centrala w Warszawie lub „chętnie udzieli Państwu wszelkich informacji oddział terenowy Olsztyn” Zapraszamy do współpracy.

Winda solarna