Usługi » regeneracja falowników

Regeneracja falowników

Awarie wind mogą być sporym problemem, zwłaszcza kiedy nie wiadomo, co jest ich przyczyną, ani ile zajmie ich naprawa. Obawy często budzi również koszt zniwelowania usterek czy wymiany części, które bywają konieczne. Jako profesjonalna firma specjalizująca się w naprawie oraz regeneracji różnych elementów dźwigowych, mamy świadomość kluczowej roli falowników w zapewnieniu prawidłowego funkcjonowania wind. Zespół pracujących tu specjalistów ma nie tylko szeroką wiedzę teoretyczną, ale także praktyczne doświadczenie. Ofertę kierujemy do klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość i indywidualne podejście do każdego zlecenia — zapraszamy do zapoznania się z nią!

Czym są falowniki?

Falownik to jeden z najważniejszych elementów zapewniających prawidłowe działanie windy — jego zadaniem jest zamiana prądu stałego na prąd zamienny o regulowanej częstotliwości wyjściowej. Mechanizm ten odpowiada za płynną jazdę, gdyż steruje wciągarką, współpracując z urządzeniem, które informuje o prędkości oraz kierunku, w jakim porusza się kabina lub podest. W przypadku wind osobowych falowniki wykorzystywane są również w formie napędu do drzwi. Najczęściej to najdroższe elementy systemów dźwigowych, dlatego też w razie ich zużycia się w wyniku zwykłego używania bądź awarii warto postawić na regenerację albo naprawę.

Profesjonalny serwis falowników

Profesjonalny serwis różnych urządzeń dźwigowych, a także ich poszczególnych elementów, to nasza specjalność. Zajmujemy się między innymi reperowaniem oraz regeneracją falowników, zarówno tych odpowiadających za płynną jazdę windy, jak i napęd drzwi do kabiny. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, więc jesteśmy w stanie zdiagnozować, a następnie naprawić różnorodne usterki. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących usług — do kontaktu!