Dźwigi »

Systemy parkingowe (systemy parkowania pojazdów, systemy transportu pojazdów)

Kleemann

Firma BK DŹWIG wraz z firmą KLEEMANN oferują szeroką gamę rozwiązań w zakresie platform parkingowych / systemów parkowania samochodów jak również systemów transportu bliskiego samochodów. Opierając się na postępie technologicznym, nasze inteligentne wielopoziomowe systemy parkingowe gwarantują wyjątkową wydajność, komfort i bezpieczeństwo użytkowników.

 • Systemy parkowania pojazdów - umożliwiają optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni parkingowej poprzez zależne i niezależne platformy parkingowe.
 • Systemy transportu pojazdów - dostosowane do pionowego / obrotokowego / wielo-kierunkoweogo zależnego i niezależnego transportu pojazdów. Ułatwiają dostęp do miejsc i poziomów trudniodostępnych poprawiając bezpieczeństwo.
  • Podnośniki pojazdów - systemy transportowe samochodów przeznaczone do pionowego transportu pojazdów pomiędzy dwoma lub więcej kondygnacjami. Transport pionowy do maksymalnie 12 metrów.

  • Podnośniki nożycowe pojazdów - pojedyncze i podwójne, oferujące do 3 przystanków, szereg funkcji bezpieczeństwa i wybór pomiędzy 4000 mm a 7400 mm przesuwu w pionie.

  • Obrotnice pojazdów - wyposażone w obrót o 360°, napędzany silnikiem hydraulicznym z napędem pierścienia obrotowego.
kontakt

Nasi specjaliści pomogą dobrać rozwiązania do Państwa potrzeb.
Telefon: 504-807-119
Adres e-mail: SystemyParkingowe@bkdzwig.pl

Oferując opcję pojedynczych, podwójnych, potrójnych i poczwórnych konfiguracji parkingowych, systemy parkingowe KLEEMANN spełniają najbardziej rygorystyczne wymagania planowania urbanistycznego, zapewniając optymalne wykorzystanie przestrzeni, efektywność kosztową i szybką instalację.

eco

Specjalistyczny projekt i szereg funkcji, od stylowych paneli operacyjnych po najnowocześniejsze systemy sterowania, zapewniają użytkownikom łatwość parkowania i pewność, że ich pojazd jest bezpiecznie chroniony przed wszelkimi warunkami pogodowymi i aktami wandalizmu. Nasze systemy parkingowe oferują również obniżoną emisję CO2 i doskonałą efektywność energetyczną, co jest świadectwem przyjaznego dla środowiska sposobu myślenia, który nas napędza.

Systemy parkowania i transportowe pojazdów to rozwiązania, które umożliwiają optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, oraz ułatwia dostęp do miejsc lub poziomów trudno dostępnych.

Akcesoria do systemów parkingowych »

Konserwacja systemów parkingowych (konserwacja platform parkingowych)

W swojej ofercie posiadamy również konserwację, naprawę i modernizację istniejących już systemów parkingowych / platform parkingowych.
Nasze usługi obejmują urządzenia producentów:

 • KLEEMANN - obsługa wszystkich typów / modeli platform.
 • WOHR - ParkBox 401, ParkBox 440
 • METALTECH - ParkLift 411/5

Indywidualna wycena uzależniona od typu urządzenia i specyfiki obiektu !

Zapraszamy do kontaktu !