Dźwigi »

Automatyczne systemy parkingowe

Kleemann

Firma BK DŹWIG wraz z firmą KLEEMANN oferują szeroką gamę rozwiązań zarówno w zakresie platform parkingowych oraz systemów parkowania samochodów, jak i systemów transportu bliskiego pojazdów. Opierając się na postępie technologicznym, nasze inteligentne wielopoziomowe systemy parkingowe gwarantują wyjątkową wydajność, komfort i bezpieczeństwo użytkowników. Warszawa jest głównym obszarem naszej działalności i to właśnie na jej terenie podejmujemy się realizacji zleceń. Zachęcamy do kontaktu!

Bezobsługowe systemy parkingowe — charakterystyka

Nie da się ukryć, że w dobie coraz większej ilości aut kluczowe okazuje się optymalne planowanie parkingów — zarówno tych prywatnych, jak i publicznych. Jednym doskonałych szeroko stosowanych rozwiązań są dziś nowoczesne platformy parkingowe, które umożliwiają efektywne wykorzystanie przestrzeni parkingowej zwłaszcza w miastach wyróżniających się ograniczoną liczbą dostępnych miejsc postojowych. Prezentowane przez nas automatyczne systemy parkingowe charakteryzują nie tylko niezawodne mechanizmy podnoszenia i obrotu, ale też liczne systemy zabezpieczające. Wszystko to sprawia, że są wyjątkowo efektywnym rozwiązaniem w przypadku problemu niewystarczającej ilości miejsc parkingowych.

Jakie zalety ma automatyka parkingowa?

Nowoczesne platformy parkingowe wyróżniają się szeregiem istotnych atutów. Wśród nich warto wymienić m.in.:

 • niezawodne systemy podnoszenia i obrotu, umożliwiające składowanie pojazdów zarówno w pionie, jak i poziomie,
 • platformy projektowane w taki sposób, aby nadawały się nie tylko do parkowania aut, ale też motocykli, rowerów, a nawet dostawczaków,
 • automatyzację, dzięki której kierowcy nie muszą parkować samodzielnie — obsługa odbywa się za pomocą specjalnego systemu zarządzania,
 • liczne mechanizmy zabezpieczające, takie jak czujniki, blokady czy monitoring zapewniające pełne bezpieczeństwo ludzi oraz pojazdów,
 • oszczędność czasu i redukcję spalin, ponieważ dzięki zautomatyzowanym platformom parkingowym nie ma potrzeby krążenia po mieście w poszukiwaniu miejsca postojowego.

Nowoczesne systemy parkingowe — Warszawa

Współpraca z naszą firmą daje Państwu dostęp do szeregu sprawdzonych w dziedzinie automatyki parkingowej rozwiązań. Oferujemy bowiem:

Jesteśmy przekonani, że dzięki rozbudowanej ofercie uda nam się spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów — czy to w przypadku komercyjnych, czy też publicznych parkingów.

Platformy parkingowe — odpowiedź na coraz większe zapotrzebowanie na miejsca postojowe

W związku z tym, że przybywa zarówno ludzi, jak i samochodów, palącym problemem staje się kwestia zarządzania parkingami. Z tego powodu coraz częściej rezygnuje się ze stawiania tradycyjnych hal garażowych na rzecz nowoczesnej automatyki parkingowej. Prezentowane przez nas różne rodzaje platform okazują się świetnym sposobem na efektywnie zagospodarowanie przestrzeni dla samochodów, co sprzyja rozwojowi miast. Zapraszamy do podjęcia współpracy. Z przyjemnością pomożemy Państwu stworzyć innowacyjną przestrzeń parkingową.

Konserwacja systemów parkingowych (konserwacja platform parkingowych)

Oferujemy również konserwację, naprawę i modernizację istniejących już systemów parkingowych / platform parkingowych.

Nasze usługi obejmują urządzenia producentów:

 • KLEEMANN — obsługa wszystkich typów / modeli platform,
 • WOHR — ParkBox 401, ParkBox 440,
 • METALTECH — ParkLift 411/5.

Zapewniamy Indywidualną wycenę uzależnioną od typu urządzenia i specyfiki obiektu.

 • Systemy parkowania pojazdów - umożliwiają optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni parkingowej poprzez zależne i niezależne platformy parkingowe.
 • Systemy transportu pojazdów - dostosowane do pionowego / obrotokowego / wielo-kierunkoweogo zależnego i niezależnego transportu pojazdów. Ułatwiają dostęp do miejsc i poziomów trudniodostępnych poprawiając bezpieczeństwo.
  • Podnośniki pojazdów - systemy transportowe samochodów przeznaczone do pionowego transportu pojazdów pomiędzy dwoma lub więcej kondygnacjami. Transport pionowy do maksymalnie 12 metrów.

  • Podnośniki nożycowe pojazdów - pojedyncze i podwójne, oferujące do 3 przystanków, szereg funkcji bezpieczeństwa i wybór pomiędzy 4000 mm a 7400 mm przesuwu w pionie.

  • Obrotnice pojazdów - wyposażone w obrót o 360°, napędzany silnikiem hydraulicznym z napędem pierścienia obrotowego.
kontakt

Nasi specjaliści pomogą dobrać rozwiązania do Państwa potrzeb.
Telefon: 504-807-119
Adres e-mail: SystemyParkingowe@bkdzwig.pl

Oferując opcję pojedynczych, podwójnych, potrójnych i poczwórnych konfiguracji parkingowych, systemy parkingowe KLEEMANN spełniają najbardziej rygorystyczne wymagania planowania urbanistycznego, zapewniając optymalne wykorzystanie przestrzeni, efektywność kosztową i szybką instalację.

eco

Specjalistyczny projekt i szereg funkcji, od stylowych paneli operacyjnych po najnowocześniejsze systemy sterowania, zapewniają użytkownikom łatwość parkowania i pewność, że ich pojazd jest bezpiecznie chroniony przed wszelkimi warunkami pogodowymi i aktami wandalizmu. Nasze systemy parkingowe oferują również obniżoną emisję CO2 i doskonałą efektywność energetyczną, co jest świadectwem przyjaznego dla środowiska sposobu myślenia, który nas napędza.

Systemy parkowania i transportowe pojazdów to rozwiązania, które umożliwiają optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, oraz ułatwia dostęp do miejsc lub poziomów trudno dostępnych.

Akcesoria do systemów parkingowych »

Konserwacja systemów parkingowych (konserwacja platform parkingowych)

W swojej ofercie posiadamy również konserwację, naprawę i modernizację istniejących już systemów parkingowych / platform parkingowych.
Nasze usługi obejmują urządzenia producentów:

 • KLEEMANN - obsługa wszystkich typów / modeli platform.
 • WOHR - ParkBox 401, ParkBox 440
 • METALTECH - ParkLift 411/5

Indywidualna wycena uzależniona od typu urządzenia i specyfiki obiektu !

Zapraszamy do kontaktu !