Usługi konserwacyjne » konserwacja

dźwigi konserwacja, konserwacja dźwigów, konserwacja wind, windy konserwacja, windy osobowe konserwacja

Konserwacja wind i urządzeń dźwigowych - Warszawa, Olsztyn

Dźwigi zwane potocznie "windami" zapewniają wygodne i szybkie przemieszczanie się między piętrami, ale też pozwalają na transportowanie dużych gabarytowo i ciężkich przedmiotów. Zarówno windy osobowe, jak i towarowe lub szpitalne wymagają systematycznej konserwacji, aby w pełni zachowały sprawność. Konserwacja wind to jedna z usług, jaką świadczy nasza firma.

Oferujemy kompleksową obsługę serwisową

Windy osobowe i towarowe to skomplikowane konstrukcje, na które składa się wiele elementów mechanicznych, elektrycznych, elektronicznych i hydraulicznych. Te złożone maszyny podczas eksploatacji ulegają zużyciu, a wiele detali wymaga wymiany, dlatego niezbędna jest systematyczna konserwacja dźwigów. Od częstotliwości i jakości wykonywanych prac zależy bezpieczeństwo pasażerów, a także ograniczenie do minimum takich przypadków, jak niespodziewane zatrzymanie w czasie jazdy.

Konserwacja wind to jedna ze świadczonych przez nas usług, obejmująca wszystkie aspekty funkcjonowania tego urządzenia. Zatrudniając specjalistów z wielu różnych dziedzin oferujemy kompleksową usługę zapewniającą w efekcie sprawne działanie windy. Konserwacja w naszym wykonaniu obejmuje:

  • aparaturę sterową i rozdzielczą,
  • zespół napędowy elektryczny i hydrauliczny,
  • ogranicznik prędkości,
  • maszynownię dźwigu,
  • kabinę,
  • szyb dźwigowy, instalację elektryczną.

Każdy z wymienionych zespołów poddajemy dokładnemu przeglądowi, kontrolujemy poprawność jego działania, smarujemy części mechaniczne i dokonujemy wymiany zużytych detali, dzięki którym funkcjonują windy osobowe. Konserwacja przywraca im pełną sprawność na poziomie nowych urządzeń.

Co jeszcze możemy zagwarantować?

Założeniem naszej firmy jest utrzymywanie w jak najlepszym stanie wind osobowych, towarowych i szpitalnych, dzięki czemu są one bezpieczne i nie ulegają awariom. Aby w pełnej sprawności utrzymać takie dźwigi konserwacja jest niezbędna i powinna być przeprowadzona bardzo szczegółowo.

Nie zawsze jednak możemy przewidzieć drobne awarie, wynikające chociażby z braku prądu w budynku. W takich sytuacjach konieczna jest dodatkowa interwencja, pozwalająca na usunięcie problemu. Naszą domeną jest nie tylko
konserwacja dźwigów. Gwarantujemy:

  • nadzorowanie bezpiecznej pracy urządzeń w ruchu nieprzerwanie przez 168 godzin w tygodniu,
  • dyżur telefoniczny służb technicznych przez 24 h/dobę,
  • reakcję na zgłoszenie maksymalnie do 120 minut,
  • reakcję na hasło „ludzie w windzie” maksymalnie do 30 minut.

Ponadto, kiedy przejmujemy pod opiekę windy osobowe konserwacja i wszelkie naprawy przebiegają pod nadzorem wykwalifikowanego inżyniera oraz są poddawane oględzinom przez uprawnionego kontrolera. Dzięki podwójnemu nadzorowi zyskujemy dodatkową pewność, że każda wykonana praca zagwarantuje bezpieczne użytkowanie urządzenia.

Jeśli w Twojej firmie lub domu mieszkalnym funkcjonują dźwigi, konserwacja wykonana przez naszą firmę przywróci im pełną sprawność i poprawi bezpieczeństwo. Zapraszamy do współpracy.