Dźwigi » dźwigi towarowo - osobowe

Dźwigi towarowo osobowe

Windy w różnego rodzaju budynkach, nazywane również dźwigami towarowo-osobowymi, służą do przewozu ładunków oraz ludzi. Obecnie maszyny stanowią niezastąpioną pomoc w codziennym funkcjonowaniu nie tylko mieszkańców wielopiętrowych nieruchomości, ale także każdego, kto odwiedza biurowce, centra handlowe, hotele, szpitale, szkoły bądź inne obiekty, gdzie windy umożliwiają wygodne, bezpieczne poruszanie się między kondygnacjami. Jako fachowcy oferujemy montaż dźwigów towarowo-osobowych z napędem zarówno elektrycznym, jak i hydraulicznym.

Montaż dźwigu towarowo -osobowego

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom nasza firma z radością informuje, iż jesteśmy w stanie dokonać montażu nowego urządzenia dźwigowego lub wymiany istniejącego w Państwa budynku nawet w 30 dni. W okresie 30 dni wykonujemy ewentualny demontaż, dostawę i montaż nowego urządzenia oraz przeprowadzenie procedury Urzędu Dozoru Technicznego. Wiemy, iż bardzo często decyzja o wymianie windy zapada w momencie, gdy dotychczas użytkowana ulega awarii i koszt jej naprawy okazuje się bardzo wysoki. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Państwa rozwiązanie, które pozwala na wymianę całości dźwigu w czasie krótszym niż może niekiedy trwać dostawa uszkodzonego podzespołu do starego urządzenia. Wiemy również, iż czas oczekiwania na nowe urządzenie do zainstalowania w budowanym przez Państwa budynku często okazuje się bardzo długi co komplikuje organizację harmonogramu budowy, więc aby zapewnić przywrócenie płynności prac na terenie Państwa inwestycji przygotowaliśmy powyższe rozwiązanie. Oferta dotyczy urządzeń elektrycznych o udźwigu 630kg lub 1000kg.

Ponadto zajmujemy się instalacją modeli o rozmaitych wymiarach czy parametrach technicznych, dlatego, jeśli chcesz wyposażyć nową inwestycję lub wieloletni budynek w solidną windę – skontaktuj się z nami!

Kompleksowa obsługa dźwigów towarowo-osobowych

Niezwykle przydatne dźwigi towarowo-osobowe to skomplikowane maszyny, które, aby zachować pełną sprawność, potrzebują regularnych konserwacji. To dzięki przeglądom bowiem możemy zapobiec kosztownym awariom oraz sytuacjom, kiedy winda staje, a osoby znajdujące się w budynku nie mogą się swobodnie poruszać bądź przewozić ciężkie ładunki na wyższe piętra. Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i niezbędną wiedzą zadbamy o prawidłowy stan windy, a w razie potrzeby sprawnie ją naprawimy, wymieniając zużyte elementy czy usuwając awarię związaną z elektroniką. Klientów zainteresowanych usługą montażu, konserwacji lub naprawy dźwigu towarowo-osobowego zapraszamy do współpracy!